login with fb
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

İade ve Garanti

İade ve Garanti Şartları

İade Şartları Hakkında.
www. derimarketim.com almış olduğunuz ürünü, ürüne zarar vermemek kaydı ile  Aynı Gün içerisinde iade etme şansına sahipsiniz.
Firmamızdan onay alınmadan gönderilen paketler teslim alınmayacaktır.
İadelerde kredi kartı komisyonları,teslimat ücretleri geri iade edilmez.
Müşterimiz ürünü kendisine teslim edildiği gibi iade etmekle yükümlüdür.Ürün geri iade edilirken yanında göderilen ürün faturası, sertifika, ambalaj vb.tüm evrak ve malzemelerin ürünle birlikte iade edilmesi zorunludur.
Ürünün yanında gelen bu ekler geri verilmediği takdirde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmez.
Konuyla ilgili müşterilemizin gereken özeni göstermeslerini rica ediyoruz.
Müşteri ürünü iade etmesi durumunda, ürün www. derimarketim.com geldiği tarihten itibaren Aynı gün yada 5 iş günü içinde ürün bedeli iade edilir.
Tarafımızdan kaynaklanan yanlış ve hasarlı gönderiler herhangi bir ücret talep edilmeden yenisi ile değiştirilecek olup teslimat ücretleri dahil tüm masraflar tarafımıza ait olacaktır.
Tüketicinin özel istekleri doğrultusunda hazırlanan ürünler geri iade Alınamaz...


Garanti Koşulları Hakkında

Derimarketim ürünlerinin, yürürlükte olan Türk Standartları uyarınca üretildiğini temin eder. Derimarketim üretmiş olduğu tüm ürünlerin alıcılara ayıpsız ve taze olarak teslim edileceği garantisini verir.Ve  ürünlerinin daimi kalitesini sağlamayı taahhüt eder.
Derimarketim, teslimat anından itibaren uygun saklama koşullarında muhafaza edilmeyen ve/veya belirtilen raf ömür sürelerinden sonraki bir tarihte tüketilen ürünlerin garantisini taahhüt etmemektedir. Ve tüketilmesini tavsiye etmez.
Derimarketim, hammadde temini zorluğu ve benzeri sebeplerden ötürü ürün üzerindeki görsel tasarım değişikliklerinden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durum meydana geldiğinde müşteriye kesinlikle konuyla ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapar. Müşterinin kararı doğrultusunda gerekli süreç işletilir.
Derimarketim ve Türk Standartlarına ve Hijyen Kurallarına uygun olarak ürün üreteceğini taahhüt eder. Ve bunu yapmakla yükümlüdür.
Yukarıda belirtilen garanti şartları satış sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Online olarka alışveriş yapan tüm müşterilerimiz bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Teslimat sırasında Eğer bir hasar yada başka bir durum gözünüze çarparsa teslimat görevlisine tutanak tutturarak teslim almayınız.